İZMİR ELEKTRİK TEKNİSYENLERİ ODASI
Slide background
Slide background
Slide background
Salı, 27 Kasım 2018 12:22

gizem

kdfsglgkkglsdklgksld,gkldkldgkpekkp,flalla

Perşembe, 26 Nisan 2018 14:32

Eğitim Semineri Düzenlenecektir

Cuma, 02 Mart 2018 20:50

Ulusumuzun Başı Sağolsun.

Genelkurmay Başkanlığı, 'Zeytin Dalı Harekatı' kapsamında 3 güvenlik görevlisinin daha şehit olduğunu açıkladı. Böylece şehit sayısı 8'e, yaralı sayısı ise 13'e ulaştı. Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan ikinci açıklamada şöyle denildi:
"Zeytin Dalı Harekâtı' kapsamında, 01 Mart 2018 tarihinde Afrin’de icra edilen operasyonlar esnasında üç kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, altı kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır, tedavileri için süratle tahliye edilen yaralılarımıza acil şifalar dileriz."
Bu arada çatışmaların yoğun olduğu harekatta yaralanan askerler, Suriye'nin Afrin bölgesinden alınarak ambulanslarla Hatay'daki hastanelere getirildi. 

Cumartesi, 20 Ocak 2018 11:18

Olağan Genel Kurulumuz Yaptık.

İzmir Elektirk Teknisyenleri Odası Olağan Genel Kurulu 13 Ocak 2018 Tarihinde İzmir Eşrefpaşa Kongre Salonu'nda yapılmıştır.

Odamızı uzun yıllardır başarıyla yöneten başkanımız Sayın Cumhur Şencanbaz rakipsiz olarak girdiği seçimde üyelerimizin büyük teveccühünü alarak, odamızın başkanlığına tekrar seçilmiştir.

Başkanımız Sayın Cumhur Şencanbaz'ı kutluyor, yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar diliyoruz.

21-24 EYLÜL 2017 Tarihleri arasında,İstanbul Fuar Merkezinde İSTANBUL LIGHT ' 10.ULUSLARARASI AYDILATMA & ELEKTRİK MALZEMELERİ FUAR ve KONGRESİ'ne tüm üyelerimiz davetli olup,katılmak isteyenlerin odamıza müracatı gerekmektedir!

 İZMİR ELEKTRİK TEKNİSYENLERİ ODASI ÜYELERİ  AİDAT ÖDEMELERİNİZİ ODAMIZA GELMEDEN DE BANKA HAVALE YOLU İLE YAPABİLİRSİNİZ.

    IBAN NUMARAMIZ : TR32 0001 2009 7330 0016 0000 90 HALKBANKASI BASMANE ŞUBE

Pazartesi, 13 Mart 2017 10:40

Kompanzasyon Eğitim Semineri Verilecektir

 

Misyonumuz:

Kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe haiz olan odamız bu anlayış içerisinde “ELEKTRİK İLE İLGİLİ FEN ADAMI” olan üyelerimiz için;

 • Teknik Öğretmen, Yüksek Tekniker, Tekniker, Meslek Yüksek Okulu, Teknisyen Okulu, Meslek Lisesi mezunu olanlar ile 3308 saylı Mesleki Eğitim Kanununun öngördüğü sonucu ustalık belgesi alan oda üyelerimizin, mesleki ve ticari faaliyetlerinde temsil etmek.
 • Mesleklerini uygulamaları safhasında, çağın şartlarına uygun olarak gelişmelerini sağlamakta her türlü, manevi, hukuki, teknolojik gelişmelerini sağlamak.
 • Hayat boyu süresince mesleki eğitimlerini geliştirme amacıyla, kurslar, seminerler düzenlemek ve belge düzenlerini sağlamak.
 • İş ve çalışma ortamlarında, Kamu Kurum ve Kuruluşlarda, üyelerimizin hak ve menfaatlerini sağlamak, yasalardan doğan haklarını korumak.
 • Üyelerimizin meslek hayatı boyunca, mesleki ve ticari performanslarını artırarak ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Vizyonumuz:

 • Tüm üyelerimizin "bizim odamız" diyebileceği, çağdaş, demokratik, şeffaf, katılımcı bir yönetim anlayışı içerisinde, ben değil bizim olan bir oda yaratmak.
 • Olmazsa olmaz olan bir Mesleki Eğitim anlayışını hayata geçirmek.
 • Oda Üyelerimize, memnuniyet odaklı hizmetleri sunmak.
 • Meslek Odaları arasında en iyi oda olmak, en iyi hizmet anlayışı ile sürekli gelişen teknolojinin imkânlarını oda üyelerimize sunmak.
 • Kamuoyunda, İzmir Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın üyelerinin yaptıkları işlerin teminatının  "İzmir Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası" olduğu inancını yaymak.
 • Ülkemize ve toplumumuza fayda sağlamak, farkındalık yaratmak
Page 1 of 4